GÖLBAŞI TV ☰ Bölümler

CHP , Halk ile Buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hayatını kaybeden CHP Gençlik Kolları Üyesi İbrahim Ekici’nin ailesi ile de oğlu Mesut Ateşsönmez’i kaybeden Gaziantepli iş insanı Raif Ateşsönmez’e taziye ziyaretinde bulundu.

CHP,Halk ile buluştu. CHP heyeti Malatya, Gölbaşı ve Gaziantep’te Halk ile buluştu. Yoğun katılımın olduğu açık hava toplantılarda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,Chp gnl bsk. Yardımcıları,Chp pm üyeleri,CHP’li Belediye Başkanları,İBB Belediye Bşk.Ekrem İmamoğlu ve Ankara BB.Mahsur Yavaş bulundular.Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 18-20 Haziran tarihlerinde, Gaziantep’te düzenlenen Belediye Başkanları Çalıştayı’nda kapanış konuşması yaptı.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra lösemi tedavisi gören 4 yaşındaki İkbal Çoban’ı hastanede ziyaret etti. İkbal’in doğum gününü de kutlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu, tedavi süreci hakkında bilgi aldı.
CHP lideri Kılıçdaroğlu son olarak, hayatını kaybeden CHP Gençlik Kolları Üyesi İbrahim Ekici’nin ailesi ile de oğlu Mesut Ateşsönmez’i kaybeden Gaziantepli iş insanı Raif Ateşsönmez’e taziye ziyaretinde bulundu. #GölbaşıAdıyaman


Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziantep’te lösemi tedavisi gören 4 yaşındaki İkbal Çoban’ı hastanede ziyaret etti. İkbal’in doğum gününü de kutlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu, tedavi süreci hakkında bilgi aldı.
Belediye Başkanları Çalıştayı GaziAntep
GÖLBAŞI TV,Youtube Sayfamıza ABONE Olunuz.

© GÖLBAŞI TV - Kültür Sanat • Tarım • Turizm • Ekonomi • Doğa

2021 • Tüm hakları saklıdır. • Içerikten yazarları sorumludur. İzin alınmadan,Kaynak gösterilmeksizin kopyalanamaz, alıntı yapılamaz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder